Original English version
 

 
Запрошуємо Вас відвідати MyFreePaysite.com

Найбільший і найкращий безкоштовний порносайт в Інтернеті!

MyFreePaysite.com - найпопулярніший інтернет-сайт для дорослих, на ньому зареєстровані користувачі з усіх країн світу. Спочатку сайт був створений англійською мовою, але зараз ми працюємо над його перекладом на якомога більшу кількість мов, починаючи з цієї сторінки-вітання. Якщо Вам більше 18 років, Ви можете безкоштовно зареєструватися у будь-який час.
 

Чому цей сайт має назву MyFreePaysite.com?

Крім нашого сайту сьогодні в Інтернеті існує всього 2 види сайтів для дорослих. Є тисячі так званих "безкоштовних сайтів", на яких немає нічого, крім рекламних оголошень і зразків. Ще більше є "платних сайтів" , на яких представлена невелика кількість якісних зображень і фільмів, але за відвідування яких стягують високу щомісячну платню.

Наш сайт не такий. Він НАБАГАТО КРАЩИЙ найдорожчих платних сайтів, і при цьому ВІН - БЕЗКОШТОВНИЙ. Ми НІКОЛИ не стягуємо з зареєстрованих користувачів НІЯКОЇ ПЛАТНІ. Ось чому ми назвали наш сайт "MY FREE PAYSITE" - "МІЙ БЕЗКОШТОВНИЙ ПЛАТНИЙ САЙТ".Що дає статус зареєстрованого користувача сайту MyFreePaysite.com?

Ви зможете дивитися й скачувати більше 20 000 повноформатних фільмів такої ж якості, як на DVD у магазині. Ви отримаєте доступ до сотень реальних вебкамер і секс-шоу по всьому світі. Ви зможете переглядати XXX-зображення, читати еротичні розповіді, грати в ігри для дорослих, дивитися телевізійні порноканали й навіть отримаєте доступ до наших колекцій порномультфильмів і відеозаписів секс-скандалів зі знаменитостями. Усього не перелічиш, і все це завжди абсолютно безкоштовно.

У нас найбільша у світі колекція контента для дорослих, у якій кожний може знайти саме те, що хоче -- і на будь-який смак, будь-яку примху й бажання. Якщо в нас не виявиться того, що Ви шукаєте, - зв'яжіться з нашою цілодобовою службою підтримки і ми знайдемо це для Вас.

 

Як безкоштовно приєднатися до сайту MyFreePaysite.com?

Приєднатися до нашого сайту можуть ті, кому вже здійснилося 18 років. Зробити це можна дуже швидко й просто. Дійте, як написано і показано нижче.

(1) Клацніть тут, щоб перейти до нашої домашньої сторінки http://www.MyFreePaysite.com.

(2) Вкажіть адресу своєї електронної пошти в поле у верхній частині сторінки.

(3) Прочитайте наші правила та умови і, якщо ви згодні з ними, клацніть у квадратику.

 

(4) Клацніть мишкою на кнопці JOIN - ПІДКЛЮЧИТИСЯ.

 

(5) Введіть число, відображене на наступній сторінці.

(6) Ви отримаєте від нас електронне повідомлення. Клацніть на контрольному посиланні у верхній частині повідомлення.

.

(7) Ви отримаєте ім'я користувача і пароль для нашого сайту. Вони потрібні Вам для входу до Зони для зареєстрованих користувачів нашого сайту за адресою http://www.MyFreePaysite.com/members/.  Це ім'я користувача і пароль даються Вам назавжди, і Ви в будь-який час зможете зайти на наш сайт абсолютно безкоштовно. Приємних вражень!


Ви можете зв'язатися з нами з будь-якого приводу.  (Зараз ми можемо відповісти тільки на запитання англійською мовою.)

Додаткову інформацію про наш сайт можна одержати у розділі Запитання та відповіді.  (англійською мовою)


Заходьте на MyFreePaysite.com - Порносайт №1 в Інтернеті!


Із приводу мови: Ми приносимо свої вибачення за те, що більша частина сайту написана англійською мовою. Ми обновляємо наш сайт щодня, тому було б неможливо одночасно обновляти його на всіх мовах, якими розмовляють наші зареєстровані користувачі. Ми спробували зробити перегляд сайту якомога простішим, тому навіть якщо Ви не розмовляєте англійською мовою, поклацайте - і ви обов'язково знайдете щось до свого смаку. Адже секс - це мова, яку розуміють усі!
 

  English  Danish / Dansk  Romanian / Romвnă  Hindi / हिंदी
 Spanish / Espaсol  Norwegian / Norsk  Polish / Polski  Bengali / বাংলা
 German / Deutsch  Catalan / Catalа  Slovenian / Slovenski  Hebrew / עברית
 French / Franзais  Albanian / Shqipja  Bulgarian / Български  Indonesian
 Italian / Italiano  Greek / ελληνικά  Ukrainian / украї́нська  Korean / 한국말
 Dutch / Nederlands  Hungarian / Magyar  Russian / русский  Japanese / 日本語
  Portuguese / Portuguкs  Croatian / Hrvatski  Turkish / Tьrkзe  Chinese / 简体
 Finnish / Suomi  Czech / Čeљtina  Arabic / عربي   Chinese (Big5)
 Swedish / Svenska  Slovak / Slovenčina  Urdu / اُردو  Vietnamese / tiếng Việt