Original English version
 

 
Mirė se Vini nė MyFreePaysite.com
Faqja mė e madhe dhe mė e mire porno falas nė Internet!

MyFreePaysite.com ėshtė faqja mė popullore pėr tė rritur nė internet, me anėtarė nga cdo vend i botes. Fillimisht u shkrua nė gjuhėn Angleze, por tani po punojmė me anėtarėt tanė pėr t’a pėrkthyer nė sa mė shumė gjuhė tė jetė e mundur, duke e nisur me faqen e Mirė se ardhjes. Nėse ju jeni mbi 18 vjec, ju mund tė beni anėtarėsimin falas nė cdo kohė.
 

Pse kjo faqe interneti quhet MyFreePaysite.com?

Pėrveē nesh, sot janė vetėm 2 lloje sitesh pėr tė rritur nw Internet. Ka mijėra "faqe falas" qė kanė vetėm reklama dhe mostra. Dhe ka madje dhe me tepėr "faqe me pagese" qė pėrmbajnė njė numėr tė vogėl fotografish cilėsore dhe filmash por qė kanė tarifa abonimi mujore tė shtrenjta.

Faqja jone ėshtė ndryshe. Ne jemi SHUMĖ MĖ TĖ MIRĖ madje dhe se faqet mė tė shtrenjta me pagesė, dhe ne jemi FALAS. Ne KURRE nuk i tarifojme anėtaret tanė nė NDONJE mėnyrė. Kjo ėshtė arsyeja qė ne e quajmė veten "MY FREE PAYSITE".
 Cfarė do tė marr unė si antar i MyFreePaysite.com?

Ju do tė mundėsi tė shikoni dhe tė shkarkoni mė tepėr se 20,000 filma tė plotė me tė njėjten cilėsi siē janė nė DVD ose nė dyqan. Ju do tė keni mundėsi tė shikoni qindra webcams tė drejtpėrdrejta dhe sex show nga e gjithe bota. Ju mund tė shikoni foto XXX, lexoni histori erotike, dhe tė luani lojra pėr tė rritur, shikoni kanale TV porno, dhe madje tė keni mundėsi tė shikoni koleksionet e Hentai dhe tė yjeve tė seksit dhe skandale televizive. Ka shumė gjėra pėr tu shfaqur, por gjithēka ėshtė 100% falas.

Ne kemi koleksionin mė tė madh nė botė tė pėrmbajtjes pėr tė rritur dhe ne premtojme tė kemi diēka pėr tė gjithė – pėr ēdo shije, fetish, dhe dėshirė. Nėse ne nuk kemi atė qė ju kėrkoni, ju lutemi kontaktoni ekipin e mbėshetjes qė punon 24 orė.

 

Si mund tė behem pjesė e MyFreePaysite.com falas?

Ju duhet te jeni mbi 18 vjec pėr tė marrė pjesė nė faqen tonė. Ėshtė shumė e shpejtė dhe e lehtė. Vetėm ndiqni udhėzimet dhe fotot mė poshtė.

(1) Kliko Kėtu, pėr tė vajtur nė faqen tonė kryesore nė http://www.MyFreePaysite.com.

(2) Futni adresėn tuaj tė e-mail nė formularin nė fillim tė faqes.

(3) Lexoni termat dhe kushtet dhe klikoni nė kuti nėse ju bini dakord.

 

(4) Klikoni butonin Bashkohem.

 

(5) Fusni numrin e rastėsishėm qė shfaqet nė faqen tjetėr.

(6) Jo do te merrni njė e-mail nga ne. Klikoni linkun verifikues nė fillim.

.

(7) Ju do te merrni emrin e pėrdoruesit dhe fjalėkalimin personal pėr nė faqen tonė. Do tė ju nevojitet pėr tė hyre nė Zonėn e Anėtarėve tė faqes tonė tė internetit qė ndodhet nė http://www.MyFreePaysite.com/members/. Kodi i pėrdoruesit dhe fjalekalimi do tė jetė juaji pėrgjithmone, dhe ju do tė keni mundesi tė hyni nė faqen tonė tė internetit tėrėsisht falas. Shijojeni!


Nėse ju keni ndonjė pyetje, ju lutemi na kontaktoni. (Pėr momentin ne kemi mundesi tė ju pėrgjigjemi pyetjeve vetėm nė Anglisht.)

Pėr mė tepėr informacion lidhur me faqen tonė tė internetit, ju lutemi lexoni seksionin e Pyetjeve qe Behen me Shpesh. (Anglisht)


Hyni nė MyFreePaysite.com – Faqja #1 falas Porno nė Internet!


Shėnim lidhur me gjuhėn: Ne ju kėrkojmė ndjesė qė shumica e faqes tonė ėshtė shkruar nė Anglisht. Ne e freskojme faqen tonė ēdo ditė kėshtu qė ėshtė e pamundur qė ta freskojmė atė nė tė gjitha gjuhet e folura tė anėtareve tanė. Ne pėrpiqemi tė bėjmė faqen tonė tė lehtė pėr ta pėrdorur dhe nėse ju nuk flisni Anglisht, vetem klikoni pėrreth dhe ju do te gjeni diēka qė do tė ju pėlqejė. Tek e fundit seksi ėshtė gjuha universale!
 

  English  Danish / Dansk  Romanian / Romānă  Hindi / हिंदी
 Spanish / Espańol  Norwegian / Norsk  Polish / Polski  Bengali / বাংলা
 German / Deutsch  Catalan / Catalą  Slovenian / Slovenski  Hebrew / עברית
 French / Franēais  Albanian / Shqipja  Bulgarian / Български  Indonesian
 Italian / Italiano  Greek / ελληνικά  Ukrainian / украї́нська  Korean / 한국말
 Dutch / Nederlands  Hungarian / Magyar  Russian / русский  Japanese / 日本語
  Portuguese / Portuguźs  Croatian / Hrvatski  Turkish / Türkēe  Chinese / 简体
 Finnish / Suomi  Czech / Čeština  Arabic / عربي   Chinese (Big5)
 Swedish / Svenska  Slovak / Slovenčina  Urdu / اُردو  Vietnamese / tiếng Việt